Kviečiame į parodą "Tarp dinozaurų ir glamūro"

Kviečiame į parodą "Tarp dinozaurų ir glamūro". Kovo 24 - Gegužės 14, Trakų salos pilyje (16 salė).

Parodos atidarymas Kovo 24d. 16val.
3D „METALO TAPYBA”

„Glamūras“ tai – maskuotė, kuri reikalinga tam, kad pakeltum savo socialinį statusą kitų akyse.. (V. Pelevinas). Paprasčiau – kai išorės blizgesys ir efektas yra svarbesni negu žmogaus dvasiniai reikalai. O tie reikalai, kaip taisyklė, būna apleisti. Ne kiekvienas norėtų demonstruoti savo vidinį pasaulį, savąjį aš, kuris tikrai yra ne „glamūrinis“. Tad maskuotei reikalingi „blizgučiai“, manieros, įvaizdis ir gražūs glianciniai „įrėminimai“.

Šiais darbais norėjosi nutrinti ribą tarp taikomosios ir vaizduojamosios dailės.

Tai autoriniai darbai panaudojant skirtingas medžiagas ir technologijas. Prie kiekvieno kūrinio dirba 2-3 UAB „Metalo Forma” juvelyrai. Rezultatas – unikalus paveikslas kabinamas interjere.

Paveiksluose inkrustuoti ordinų (apdovanojimų) elementai pagaminti specialiai šiems darbams. Naudojamos medžiagos: įvairūs metalai, stiklo emalė, keramika, siuvinėtas audinys, mediniai rėmeliai. Paveikslai numeruoti, riboto tiražo, pridedamas sertifikatas su autoriaus ir gamintojų parašais.

Ypatinga padėka geriausiems meistrams - Algirdui Vaičekauskui ir Audriui Podolskui, prisidėjusiems prie visų autorinių darbų gamybos.

autorius A.Vaičekauskas
Daugiau darbų:

https://www.metaloforma.lt/musu-darbai?cat=85

Kitos naujienos