PROGINĖ DOVANA - "ORDINAS"
Ar teko susimastyti, kad ir už kasdieninius darbus, esame verti apdovanojimo, ordino.
Ar kilo noras mamai, tėčiui, mokytojui ar draugui-draugei įsteigti ir padovanoti ordiną už geriausius gyvenimo nuopelnus?
Dabar norai pildosi. Įmonė, turinti patirties gaminant ordinus, apdovanojimus, medalius nuo Prezidento iki medžiotojo būrelio, pristato seriją apdovanojimų pritaikytų asmeniškai kiekvienam pagal progą: jubiliejui (30-40-50-60...metų); vestuvėms, Valentino dienai, vestuvių jubiliejams, vardadieniams- gimtadieniams (parenkame zodiako ženklą); geriausiam, ilgiausiai išdirbusiam darbuotojui (kolektyvo, įmonės vardu); mylimam mokytojui, auklėtojui, mamai, tėčiui, draugei, draugui... Apdovanojimą parinksime bet kokiai progai.
Apdovanojimas gaminamas iš tų pačių medžiagų ir technologijų, kaip ir Prezidento ar URM' o apdovanojimai –ordinai. Juos gamina tie patys „Metalo forma“ meistrai-juvelyrai, kurių nukaldintus apdovanojimus po visą pasaulį išdalina Lietuvos valdžios atstovai( Prezidentas, ministrai, kariuomenės vadas, policijos departamentas).
Pakabinimo juostelė pagaminta pagal specialų užsakymą (8 spalvų variantai) ir turi išaustą vadinamą „muarą“ kaip ir bet kuriame valstybiniame apdovanojime.
Pristatome pirmuosius ženklus iš numatomos didelės serijos apdovanojimų. Kas seks mūsų puslapio naujienas, tas tikrai ras sau tinkamą pagal dizainą dovaną-apdovanojimą.
Visi apdovanojimai, kurie matomi nuotraukose, yra mūsų pavyzdžiai. Apdovanojimas ,surenkamas pagal Jūsų pasirinktą temą : jubiliejiniai metai, zodiako ženklas, emalės spalvos, juostelės variantai (8 modeliai). Surinkimas iš detalių , kurios yra pagamintos, trunka 20-40min. Surinkimas pagal specialų užsakymą trunka 1-2 dienas.
Įpakavimas: siūlome dėžutę-paveikslą. Po apdovanojimo ceremonijos „ordiną“ galima įdėti į mūsų dizaino futliarą ir pakabinti ant sienos. Jis tampa interjero akcentu, puošmena.
Orientacinės kainos 130-180Eurų.
Kitos naujienos