Prekių užsakymas, apmokėjimas ir pristatymas

Norėdami pirkti pasirinktą prekę, pasirinkite kiekį ir spauskite mygtuką "Įdėti į krepšelį", kai baigsite surinkti užsakymą spauskite - "Užsakyti". Tuomet į Jūsų el.paštą automatiškai bus atsiųsta sąskaitą su nurodytais UAB „Metalo forma“ rekvizitais. Jei negausite sąskaitos apmokėjimui, būtinai susisiekite su parduotuvės administratoriumi grafika@metaloforma.lt arba tel. (85) 2330793.

Gavę Jūsų užsakymą, jį peržiūrime ir jei viskas gerai atsiunčiame į Jūsų el.paštą žinutę, kad užsakymas patvirtintas. Tuomet Jūs galite jį apmokėti. Apmokėjimas už prekes galimas tik banko pavedimu (apmokėjimas grynais galimas tuo atveju, kai prekes atsiimate parduotuvėje Kauno 36 g., Vilniuje). Kai tik mokėjimas bus atliktas, prekes išsiųsim, o Jums atsiųsime el.paštu žinutę, kad Jūsų užsakymas išsiųstas.

Jei užsakymo neapmokate per 7 d.d., mes jį atšaukiame ir apie tai pranešame Jums el.paštu. Jūsų užsakytas prekes pristatys Lietuvos paštas per 2-3 d.d. nuo apmokėjimo datos.

Užsakytas prekes taip pat galite atsiimti ir parduotuvėje adresu - Kauno 36 g., tel. (85) 2330793.

Pristatymas į užsienio valstybes pagal tarptautinių pašto korespondencijos siuntų ir siuntinių siuntimo tarifus (daugiau informacijos - www.post.lt). Išsiuntę siuntinį el. paštu atsiunčiame registracijos numerį, kurį įvedę adresu: http://www.post.lt/lt/pagalba/siuntu-paieska/index?num=, galite sužinoti, kur šiuo metu yra Jūsų siuntinėlis. Jeigu pašto darbuotojas Jūsų neranda nurodytu adresu, pašto dėžutėje paliekamas pranešimas, su kuriuo siuntinį galite atsiimti pašte.

Į kitas Europos valstybes siunčiami registruoti pirmenybiniai siuntiniai "Lietuvos paštu", pristatymo terminas 5-9 d.d.

Grąžinimo sąlygos

Per 7 d.d. nuo prekės pristatymo dienos pirkinį Jūs galite grąžinti prekę ir atgauti už ją sumokėtus pinigus. Siuntimo išlaidos negrąžinamos! Jei gauta prekė jums netiko prašome nedelsiant informuoti mus apie tai el.paštu uzsakymai@metaloforma.lt

DĖMESIO! Grąžinamos arba keičiamos prekės turi atitikti šiuos kriterijus:

* prekė turi būti nesugandinta ir nepraradusi savo vertės

* prekė turi būti grąžinta originalioje gamintojo pakuotėje

* prekė turi išlikti su priklijuotomis etikėtėmis

Pinigai grąžinami 7 d.d. laikotarpyje, nuo grąžintų prekių priėmimo dienos.

Prekės su defektais grąžinimas:

Galite grąžinti prekę, kuri buvo pristatyta jau sugadinta (gamintojo, transportavimo brokas). Gavę prekę ir ją patikrinę, pervesime už prekę sumokėtus pinigus į Jūsų banko saskaitą.

SVARBU! Siuntimo išlaidas apmoka UAB "Metalo forma"

Prekės su defektais keitimas:

Jei norite prekę pakeisti, kai Jums prekė buvo pristatyta jau sugadinta (gamintojo, transportavimo brokas), prekę pakeisime kita tokia pačia preke.

SVARBU! Prekių siuntimo išlaidas apmoka UAB "Metalo forma"

Prekes grąžinimui siųsti adresu:

UAB "Metalo forma"

Kauno g. 36

LT-03202 , Vilnius